kercenohet-nje-polic-ne-gjilan

Kërcënohet një polic në Gjilan

Sipas policisë, ai ka raportuar se kërcënimet lidhen me detyrën e tij zyrtare, ndërsa rasti është ende në hetime.

“Ankuesi mashkull kosovar zyrtar policor raporton se nga persona të panjohur, përmes rrjeteve sociale kishte marr mesazhe kërcënuese dhe ofenduese lidhur me detyrën e tij zyrtare. Rasti nën hetime”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë

TË ngjajshme

Ministri Çeku shpreh ngushëllime për vdekjen e Luran Ahmetit: Ikja e tij e hershme është dhimbje e madhe

Radio-Ahireti

Osmani i shkon në zyre Kurtit, ende pa i siguruar votat zyra e kryeministrit i referohet si “presidente në ardhje”

Radio-Ahireti

Sërish tërmet në Maqedoni, lëkundjet ndjehen edhe në Kosovë e Shqipëri

Radio-Ahireti

Bie numri i rasteve me COVID-19, 345 brenda 24 orëve

Radio-Ahireti

Arifi: Mbi 2 mijë qytetarë janë vaksinuar kundër COVID-19 në Preshevë

Radio-Ahireti

Theret me thikë një polic në një qendër votimi në Shqipëri

Radio-Ahireti