keshilltari-i-albin-kurtit-e-kaloi-vikendin-ne-kazinot-e-tiranes

Këshilltari i Albin Kurtit e kaloi vikendin në kazinot e Tiranës

Duke qenë si këshilltar i kandidatit të “Vetvendosjes” në Tiranë, ai duket se ka kaluar një ditë të lodhshme dhe në mbrëmje është parë në mjediset e Regency Casino në qendër të Tiranës.

Shoku i tij Bojken Abazi ka bërë publik numurin e llogarisë për ndihma financiare, por me sa duket mentori kryesor i fushatës së tij nuk ka shumë probleme për para, shkruan gazeta TemA.

TË ngjajshme

​Oslo shtrëngon masat antiCOVID-19

Radio-Ahireti

Kurti nuk e ka bërë publike, Szunyog tregon se BE e ka ftuar për takim bilateral në Bruksel

Radio-Ahireti

Një shtet si Izraeli: Pas dhjetë muajve, asnjë vdekje ditore nga koronavirusi

Radio-Ahireti

Pas një aksidenti të rëndë vdes gastronomi kosovar

Radio-Ahireti

Paralajmërimet për rritje të rasteve me COVID-19, mbi 1000 u regjistruan vetëm për 3 ditë

Radio-Ahireti

Shefqet Krasniqi tregon kur lejohet kontakti intim gjatë Ramazanit

Radio-Ahireti