kqz:-deri-ne-oren-15:00-kane-votuar-32.32-per-qind

KQZ: Deri në orën 15:00 kanë votuar 32.32 për qind

Kjo është bërë e ditur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në ueb-sajtin e saj, shkruan lajmi.net.

Përkthyer në vota, i bije që deri në orën 15:00 kanë votuar 568 mijë e 124 votues.

KQZ do të ketë edhe një konferencë në orën 19:30 ku do të tregojë për numrin përfundimtar të daljes në zgjedhje. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Arrestohet një person në Viti për trafikim me njerëz

Radio-Ahireti

Kryetarët e komunave dalin kundër mbylljes totale, qëndrimin ia shprehin edhe ministrit Vitia

Radio-Ahireti

Specialja ua vazhdon paraburgimin Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt

Radio-Ahireti

​Slloveni, numri i të vdekurve në janar për 1/3 më i lartë se në muajin e njëjtë të 2020-ës

Radio-Ahireti

Aksident trafiku në Klinë, lëndohen pesë persona

Radio-Ahireti

Vetëvendosje nuk e pranon as vendimin e Supremes, insistojnë se do të garojnë me 110 kandidatë

Radio-Ahireti