krasniqi:-osmani-e-kercenoi-me-shkarkim-daken-per-ta-detyruar-te-moszbatoje-aktgjykimin-e-kushtetueses

Krasniqi: Osmani e kërcënoi me shkarkim Dakën për ta detyruar të moszbatojë aktgjykimin e Kushtetueses

Krasniqi ka thënë se Vjosa Osmani e kërcënoi Kryetaren e KQZ-së, Valdete Daka për ta detyruar të mos e zbatonte aktgjykimin e Gjykatës Kushtetuese dhe nuk ishte një kërcënim për ta detyruar zbatimin e këtij aktgjykimi.

Sipas Krasniqit, zonja Daka tentonte që pikërisht ta zbatonte këtë aktgjykim.

TË ngjajshme

Më shumë se 1.5 milion banorë në Serbi morën dozën e dytë të vaksinës antiCOVID

Radio-Ahireti

Ahmeti godet Kurtin: Vaksinat ruse s’janë të dëmshme, shpjegimi yt nuk është i duhuri për jetët e humbura nga koronavirusi

Radio-Ahireti

Caktimi i mundshëm i masave të reja anti-COVID, nga Asociacioni i Komunave thonë se ende nuk janë konsultuar

Radio-Ahireti

Shtyhet shpallja e aktgjykimit ndaj Tomë Gashit

Radio-Ahireti

Shpërthen vullkani në Islandë

Radio-Ahireti

Autoritetet pa fokus ndaj variantit të ri të COVID-19

Radio-Ahireti