krusha-e-madhe-ne-kembe-per-hoxhajn,-djalin-e-nipin-e-ukshin-hotit

Krusha e Madhe në këmbë për Hoxhajn, djalin e nipin e Ukshin Hotit

Hoxhaj, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se rimëkëmbje është shndrruar në forcë të mobilizimit kudo nëpër Kosovë.

Ai ka shtuar se edhe qytetarët e Krushës së madhe, vendlindjes së Ukshin Hotit, kanë vendosur të mos i bartin bvi supe pasojat e qeverisjeve të këtija të 2020-ës.

“Ata tashmë janë në përkrahje të plotë të #Rimëkëmbjes dhe Partisë Demokratike të Kosovës. Bashkë me djalin e Ukshinit, Andinin dhe nipin e tij Arben Fetoshin, do ta rimëkëmbim shtetin, ashtu siç e kishte përherë vizion heroi ynë Ukshin Hoti.”, ka shkruar Hoxhaj.

Lexoni të plotë statusin e tij në Facebook:

Rimëkëmbje është shndërruar në forcë të mobilizimit kudo nëpër Kosovë. Në forcë të bashkëbisedimit, me secilin dhe me të gjithë.

Edhe qytetarët e Krushës së Madhe, vendlindjes së Ukshin Hotit, kanë vendosur të mos i bartin mbi supe më pasojat e qeverisjeve të këqija të 2020-ës. Ata tashmë janë në përkrahje të plotë të #Rimëkëmbjes dhe Partisë Demokratike të Kosovës. Bashkë me djalin e Ukshinit, Andinin dhe nipin e tij Arben Fetoshin, do ta rimëkëmbim shtetin, ashtu siç e kishte përherë vizion heroi ynë Ukshin Hoti.

Votoni #PDK134. /Lajmi.net/ 

 

TË ngjajshme

Reagon avokati i Insajderit, ka një parlajmërim për ministrin Arben Vitia

Radio-Ahireti

Putin nesër do të vaksinohet kundër Covid-19

Radio-Ahireti

KQZ i reagon Bekim Jasharit: Qendrat e votimit i menaxhojmë ne, jo kryetarët e komunave

Radio-Ahireti

Autoritetet pa fokus ndaj variantit të ri të COVID-19

Radio-Ahireti

COVID-19, gjendje alarmante në Infektivë

Radio-Ahireti

Një i plagosur nga përleshja me armë te “Rruga B”

Radio-Ahireti