Image default

Kurti e Osmani zbulojnë sloganin për zgjedhjet e 14 shkurtit

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë zbuluar sloganin me të cilin do të garojnë për zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit.

“Krejt dhe Drejt”, është slogani që Kurti dhe Osmani e kanë postuar në profilet e tyre në Facebook.

Madje Kurti ka thënë se më 14 shkurt do të jetë një referendum që do ta kthejë Kosovën kah e mbara

“Referendumi që do ta kthejë Kosovën kah e mbara, nuk mund të ndalet!  #krejtdhedrejt’, ka shkruar Kurti në profilin e tij në Facebook.

The post Kurti e Osmani zbulojnë sloganin për zgjedhjet e 14 shkurtit appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Daka viziton qendrën e thirrjeve: Procesi është i komplikuar, kritikat janë dashakeqe

Radio-Ahireti

120 euro për çdo fëmijë të porsalindur në Vushtrri, qytetarët mirëpresin nismën e Tahirit

Radio-Ahireti

Një i vdekur dhe 398 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

LVV, AAK dhe Nisma nuk i ndryshojnë listat me kandidatët për deputetë

Radio-Ahireti

Sondazhi i PIPOS: LVV 40.95%, Nisma 3.15%

Radio-Ahireti

Arrijnë në Kosovë fletëvotimet për zgjedhjet e së dielës

Radio-Ahireti