Image default

Kurti për shiritat e kuq: I kanë vendosur simpatizantët, lidhen me 14 shkurtin e dashurinë

Kurti në “Debat Plus”, ka thënë se ato nuk janë shami, por janë fjongo të kuqe.

Ai thotë se ato janë vendosur nga simpatizantët dhe s’kanë të bëjnë me akuzat për paralajmërimin e një periudhe të komunizmit.

“Ato janë fjongo të kuqe të cilat i kanë vendosur simpatizantët dhe s’kanë të bëjnë me akuzat që na bëhen neve. Të dielen e 14 shkurtit është dita e Shën Valentinit, e zemrave dhe dashurisë”, ka thënë ai. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Fillon aplikimi për dokumenta biometrikë në Vjenë

Radio-Ahireti

Osmani e Kurti tek nëna Ferdonije: Asnjë përvjetor s’do të jetë kremtë e plotë pa u kthyer njerëzit tanë

Radio-Ahireti

Osmani: Urime dita e pavarësisë së shtetit tonë të dashur

Radio-Ahireti

Hoxhaj dhe Tahiri: Në 100 ditëshin e parë do të iniciojmë themelimin e Gjykatës Komerciale

Radio-Ahireti

Shqipëri/ Të rinjtë me besimin më të lartë tek opozita dhe mediat online

Radio-Ahireti

Reagon Palestina: Kosova ta rishikojë shpejt vendimin për Ambasadën në Jerusalem

Radio-Ahireti