kurti-shenon-kosh-nga-gjuajta-e-lire,-elektrizohen-ndjekesit-e-tij

Kurti shënon kosh nga gjuajta e lirë, elektrizohen ndjekësit e tij

Videoja e bërë virale tashmë, paraqet Kurtin duke gjuajtur në kosh nga gjuajtja e lirë.

Kurti nuk ia huq, shënon kosh derisa ndjekësit e tij elektrizohen nga gëzimi që lideri i tyre shënoi.

TË ngjajshme

Kurti uron Ramazanin: Agjërimi për besimtarin është sfidë fizike dhe psikike, shembull i sundimit të mendjes mbi trupin

Radio-Ahireti

Gjukanoviq: Serbia po ia bën sot Malit të Zi atë që i bëri Kosovës gjatë viteve ‘90

Radio-Ahireti

TIKA turke: Nuk kemi qëllim tjetërsimin e trashëgimisë kulturore të Kosovës

Radio-Ahireti

Gruaja e Glauk Konjufcës poston fotografi: Ne votuam

Radio-Ahireti

Sa shqiptarë kanë leje-qëndrimi në shtetet e BE-së?

Radio-Ahireti

Për tre vjet, 40 milionë euro humbje të energjisë në veri

Radio-Ahireti