kurti-tregon-se-kur-pret-te-formohet-qeveria-e-re,-pretendon-se-ka-tendenca-per-te-‘zvogeluar-fitoren’-e-vv-se

Kurti tregon se kur pret të formohet qeveria e re, pretendon se ka tendenca për të ‘zvogëluar fitoren’ e VV-së

Kurti ka thënë se posa që të certifkohen rezultatet e zgjedhjeve janë të gatshëm për të votuar kryetarin e ri të Kuvendit, kryeministrin dhe presidenten e re.

TË ngjajshme

​Arrestohet për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Radio-Ahireti

Kandidati i VV-së për deputet thotë se partia e tij ka fituar mbi 50% të votave

Radio-Ahireti

Çitaku uron Vetëvendosjen për fitore: Kemi me ju mbajt për fjale

Radio-Ahireti

Këta janë më të votuarit e LDK-së në Dragash, Hoti i treti

Radio-Ahireti

Franca i dhuron Kosovës donacion, Zemaj: Do ta lehtësoj punën e personelit shëndetësor

Radio-Ahireti

Punëtorët e Lotarisë ende pa paga, paralajmërojnë qeverinë

Radio-Ahireti