kusari-lila-i-prine-valles-ne-gjakove:-jam-shume-e-lumtur

Kusari-Lila i prinë valles në Gjakovë: Jam shumë e lumtur

Në festën me daulle që po bëhet në qendër të Gjakovës , valles po i prin kandidatja për deputete nga lista e Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila.

Lila është parë duke udhëhequr vallen, teksa shtoi se është tepër shumë e lumtur dhe e kënaqur që një përpjekje e madhe në politikë, po kurorëzohet me një fitore kaq masive.

“Mendoj se pas numërimit të votave nga mërgata, fitorja do të jetë edhe më e thellë”, tha ndër të tjerash Kusari-Lila./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Kosnett uron Kosovën për zgjedhjet: Shpresojmë të punojmë me Qeverinë e re

Radio-Ahireti

Pse presidentja Vjosa Osmani s’e përmend UÇK-në?

Radio-Ahireti

Përkrahësi i VV-së që përplasi qenin me veturë del me video tjetër, i quan “zagarë” mbështetësit e PDK-së

Radio-Ahireti

​Tentojnë të hyjnë në këmbë nga Serbia në Kosovë, ndalohen dy persona

Radio-Ahireti

Ministri i Jashtëm i Izraelit zbulon pllakën me mbishkrimin “Ambasada e Kosovës në Jerusalem”

Radio-Ahireti

Nis takimi në LDK, pritet vendimi rreth presidentit

Radio-Ahireti