ky-eshte-deputeti-i-kuvendit-qe-ka-te-kryer-vetem-shkollen-fillore

Ky është deputeti i Kuvendit që ka të kryer vetëm shkollën fillore

Bëhet fjalë Fadil Gashin nga Romani Iniciativa.

Në faqen zyrtare të Kuvendit të Kosovës, Gashi ka bërë me dije se arsimimi i tij është ai fillor.

Ndërkohë që përveç gjuhës amtare ai e njeh edhe gjuhen serbe.

TË ngjajshme

Partia e Shqiprim Arifit fituese e zgjedhjeve në Preshevë

Radio-Ahireti

Kjo është zona më e rrezikuar nga vërshimet që po paralajmërohen

Radio-Ahireti

Pamje brenda banesës së vjetër të Albin Kurtit

Radio-Ahireti

Aksident në Lipjan, pesë persona të lënduar

Radio-Ahireti

​Itali: 22.409 raste dhe 332 viktima nga COVID-19

Radio-Ahireti

Shala i PDK-së për sondazhet: Jo reale dhe nuk kanë asnjë bazë në teren

Radio-Ahireti