ky-eshte-i-riu-qe-vdiq-sot-ne-aksidentin-ne-kijeve-te-malisheves

Ky është i riu që vdiq sot në aksidentin në Kijevë të Malishevës

Elezaj përmes një shkrimi në Facebook ka treguar që i riu që vdiq sot është Bledar Mustafa.

“Sot një ditë e trishtë për Klinën. Tronditës e shumë i dhimbshëm lajmi për vdekjen e të riut nga Klina, Bledar Mustafajt, i cili ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në komunikacion, të ndodhur sot në fshatin Kijevë të Malishevës. Familjes Mustafa, miqve e shokëve të Bledarit ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta”, ka shkruar Elezaj.

Kujtojmë se në këtë aksident ku ishin të përfshira 5 vetura, mbetën të lënduar edhe nëntë persona të tjerë. /Lajmi.net/ 

Sot një ditë e trishtë për Klinën
Tronditës e shumë i dhimbshëm lajmi për vdekjen e të riut nga Klina, Bledar…

Posted by Prof. Dr. Zenun Elezaj on Thursday, March 4, 2021

TË ngjajshme

Gjykata urdhëron burrin të paguaj ish-gruan 7 mijë dollarë për punët shtëpiake që ka bërë

Radio-Ahireti

​Konjufca: Kuvendi të miratojë sa më shumë ligje në funksion të interesit qytetar

Radio-Ahireti

DnV-ja: Në tri ditët e para të fushatës s’janë respektuar masat anti-Covid dhe është përdorur gjuhë nxitëse

Radio-Ahireti

Pas vizitës së Kurtit në Skënderaj reagon Lladrovci: Mos harroni, në Drenicë, trima jemi vet

Radio-Ahireti

1 mijë e 544 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

Gjermania s’ka qetësi, mbi 22 mijë raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti