ky-eshte-njeri-nga-policet-e-perfshire-ne-rrembimin-e-dy-shtetasve-maqedonas

Ky është njëri nga policët e përfshirë në rrëmbimin e dy shtetasve maqedonas

Nga Prokuroria Themelore në Gjilan u bë e ditur se të njëjtit dyshohet se në fshatin Stanishor, Komuna e Novobërdës rrëmbyen dy shtetas të Maqedonisë me qëllim të përfitimit material dhe të njëjtit I mbajtën në një villë.

Burime të lajmi.net bëjnë të ditur se njëri nga të dyshuarit prej zyrtarëve policorë është Visar Kërqeli.

Kërqeli edhe më parë pati pasur probleme me hetuesin, por që së fundi ishte rikthyer në pozitën e zyrtarit policorë.

Që të njëjtit me qëllim të përfitimit material rrëmbyen dy shtetasin maqedonas, derisa pritet që Gjykata Themelore në Gjilan të caktoj masën e paraburgimit për të dyshuarit./Lajmi.net/

Dy zyrtarë policorë të Gjilanit të përfshirë në rrëmbimin e dy shtetasve maqedonas

TË ngjajshme

Hoxhaj nga Malisheva: Albin Kurti po i ikën debatit me mua sepse s’ka program të përballet

Radio-Ahireti

Aktivisti i njohur: Diktatori paska kërcënuar – po votë për Murat Jasharin por jo për elementet tuaja diktatoriale

Radio-Ahireti

Baton Haxhiu: Albin Kurti e ka paramenduar vilën e tij ende pa hyrë në të!

Radio-Ahireti

Nga nesër në qendrën e Prishtinës nis aplikimi i çmimores së re për parkimin e veturës

Radio-Ahireti

Arrestohen dy persona tё huaj dyshuar për vjedhje në Pejë

Radio-Ahireti

Ish-këshilltari i Thaçit tallet me politikat sociale të Kurtit: Rriti edhe pak Albin

Radio-Ahireti