ldk-se-i-shkruhet-edhe-nje-tikete-prej-2-mije-eurove

LDK-së i shkruhet edhe një tiketë prej 2 mijë eurove

Gjobës për mos-respektim të masave antiCOVID dhe bërjes fushatë përgjatë situatës mjaftë të rëndë me pandeminë, nuk i shpëtoi as LDK-ja.

Për të disatën herë me radhë Lidhja Demokratike e Kosovë vazhdon të gjobitet me nga 2 mijë euro.

Drejtori i Inspkesionit në Prishtinë, Adonis Tahiri sapo ka publikuar edhe gjobën e radhës për këtë parti, duke theksuar se askush nuk është mbi ligjin.

Duke ironizuar me sloganin e LDK-së në këto zgjedhje që është “Shteti shtet”, Tahiri shtoi “Gjoba gjobë”.

Partitë politike nuk po intereson më për shëndetin publik të qytetarëve, derisa po vazhdojnë të grumbullohen për të bërë fushatë.

The post LDK-së i shkruhet edhe një tiketë prej 2 mijë eurove appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Ushtria kineze rrethon Tajvanin

Radio-Ahireti

Parlamenti Evropian sot pritet të miratojë raportin për Kosovën

Radio-Ahireti

Pakistani ofron Shri Lankës ndihmë në fushën e mbrojtjes

Radio-Ahireti

Osmani: Faleminderit miliona herë, do të jetë nder ta shohim Kosovën të udhëhiqet nga dikush që këtu arriti vetëm me nder

Radio-Ahireti

Maqedonia e Veriut publikon bilancin 24 orësh të koronavirusit

Radio-Ahireti

Kosova nuk ka bërë më asnjë testim për variantin e ri të COVID-19

Radio-Ahireti