limaj:-me-ndihmen-e-opozites-sonte-u-instalua-sistemi-nje-partiak-ne-kosove

Limaj: Me ndihmën e opozitës sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë

Ai tha që sonte u sistemi një partiak në Kosovë, me ndihmën e opozitës.

“Sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë, fatkeqësisht me ndihmën e atyre që i thonë vetes opozitë. Kjo ndodhë veç në vendin tonë.

Ftoj zërin e vërtetë opozitarë të bëhet bashkë në mbrojtje të shtetit kushtetues dhe vlerave demokratike të vendit tonë. FL”.

TË ngjajshme

​Oslo shtrëngon masat antiCOVID-19

Radio-Ahireti

Pesëshja më e votuar e PDK-së

Radio-Ahireti

​Nesër seancë plenare, diskutohet për arsimin dhe rrymën në veri

Radio-Ahireti

Demi: Në krizën më të madhe, qeveria mban mbledhje për aprovimin e një rregulloreje, hajgare a?

Radio-Ahireti

​Limaj uron LVV-në: Është koha për punë dhe qeveri stabile, Nisma nuk do të ndalet

Radio-Ahireti

Për gjysmë viti policia shqiptoi 128 mijë e 364 gjoba për shkelësit e masave anti-COVID

Radio-Ahireti