Image default

Limaj nga odat e Drenicës: Nuk do të lejojmë të shkatërrohen përpjekjet për liri

Limaj me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se me qytetarët atje kanë bashkëbiseduar për zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit.

“Pas 14 shkurtit, NISMA Socialdemokrate me përfaqësuesit tanë në Parlament do të jenë një zë i fuqishëm i vlerës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe të angazhuar e përkushtuar maksimalisht për të mos lejuar askënd të shkatërroj përpjekjet ndër vite të një populli të tërë për liri e vlera kombëtare”, ka shkruar Limaj.

TË ngjajshme

Nesër shpallen rezultatet përfundimtare nga zgjedhjet e 14 shkurtit

Radio-Ahireti

Osmani në Zvicër takohet me bashkatdhetarë: Nuk shihen më vetëm si burim remitencash, por edhe idesh

Radio-Ahireti

Pesë shtetet me më së shumti vdekje nga COVID-19

Radio-Ahireti

Armend Zemaj kërkon shkarkimin e bordit të SHSKUK-së dhe kreut të Fondit të Sigurimeve Shëndetësore

Radio-Ahireti

BE: Vendimi i Kosovës për ta hapur ambasadën në Jerusalem për keqardhje

Radio-Ahireti

Zgjim Hyseni: Albin Kurti ka kërkuar që njerëzit që e kundërshtojnë, të mos jetojnë në Kosovë

Radio-Ahireti