lista-serbe:-trajkoviq-po-mbron-vetem-interesat-e-kurtit-dhe-njerezve-rreth-tij

Lista Serbe: Trajkoviq po mbron vetëm interesat e Kurtit dhe njerëzve rreth tij

Kjo parti, nëpërmjet Twitter-it, ka thënë se Trajkoviq po mbron vetëm interesat e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, si dhe njerëzve rreth tij.

“Të gjithë sot flasin për një foto të Vuçiqit të mëhershëm, por kjo foto e Vuçiqit është shumë më interesante për mua, duke qëndruar ballë për ballë me të arratisurin nga drejtësia, z. Radoičić”, thuhet në postim të ish-deputetes së Kosovës.

“Normalisht, të dy janë pa maskë, kështu që vërehen lehtësisht”, shtoi tutje ajo.

“Ne e mbrojmë presidentin tonë sepse i besojmë atij, ashtu si na beson ai neve. Ju po mbroni interesin e Kurtit dhe njerëzve rreth tij, duke pritur lëmoshë për të cilën do të shisnit interesat e serbve”, iu kundërpërgjigj Lista Serbe në atë postim.

TË ngjajshme

Kjo është letra e plotë, ku Biden i kërkoi Vuçiqit ta njohë Kosovën si shtet

Radio-Ahireti

Policia në Tuz mbyll bizneset e gastronomisë

Radio-Ahireti

Franca drejt mbylljes së tretë nëse ora policore nuk jep efekt kundër koronavirusit

Radio-Ahireti

KS i OKB-së miraton rezolutën për barazi në qasjen ndaj vaksinave

Radio-Ahireti

Bill Gates pronari më i madh i tokës punese në Amerikë: Cilat janë qëllimet për 100 mijë hektarët

Radio-Ahireti

Abdixhiku: S’kam pasur ftesë nga VV-ja sepse s’kam flirtuar me ta, s’i ndryshoj bindjet ideologjike

Radio-Ahireti