mbledhja-ldk-se,-abdixhiku-thote-se-do-te-kerkojne-pergjegjesi

Mbledhja LDK-së, Abdixhiku thotë se do të kërkojnë përgjegjësi

Derisa, anëtarë të kryesisë janë parë duke hyrë në zyret e partisë, KosovaPress ka pyetur, Lumir Abdixhikun se çfarë pritet të diskutohet dhe a do të kërkohet përgjegjësi nga drejtuesit e partisë për rezultatin e djeshëm, i njëjti ka thënë se “pritet të shihet dhe se padyshim se do të kërkohet përgjegjësi”.

Dorëheqja e Isa Mustafës, këta janë dy kandidatët kryesorë për kryetar të ri të LDK-së

Rezultat i dobët në zgjedhje, Isa Mustafa jep dorëheqje si kryetar i LDK-së

TË ngjajshme

Molliqaj: Me votimin e Osmanit, nuk ka më LDK

Radio-Ahireti

Osmani për Jasharët: E kemi borxh ta bartim mirënjohjen brez pas brezi

Radio-Ahireti

Delegatët e LDK-së pritet të konstituojnë Këshillin e Përgjithshëm

Radio-Ahireti

Hoti për VV-në: Ia kemi çmontuar propagandën

Radio-Ahireti

Kusari-Lila: Për Ambasadën në Jerusalem duhet shikuar pozicioni Amerikës, ata i kemi fanar për politikë të jashtme

Radio-Ahireti

Jep dorëheqje drejtori në Komunën e Ferizajt, thotë se partia i bëri presion të kandidojë për deputet

Radio-Ahireti