me-fotografine-e-ibrahim-rugoves-mbi-koke,-bajqinovci-i-vv-se-shpreh-sigurine-per-fitore

Me fotografinë e Ibrahim Rugovës mbi kokë, Bajqinovci i VV-së shpreh sigurinë për fitore

Por, ajo që ka rënë në sy është se gjatë vizitës tek një familje në këtë fshat mbi kokën e tij është fotografia e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugovës, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Bajqinovci këto fotografi i ka ndarë me përkrahësit e tij në Facebook.

TË ngjajshme

​Katër ministra në Qeverinë e Zimbabvesë vdiqën nga koronavirusi

Radio-Ahireti

Protesta e punonjësve bllokon punën, anulohen të gjitha fluturimet në Rinas

Radio-Ahireti

FSK do të ndërtojë bazë ushtarake në Kodrën që veriun e ka në “pëllëmbë të dorës”

Radio-Ahireti

Gjatë pandemisë janë ngritur vrasjet dhe dhuna në familje, kanë rënë vjedhjet dhe grabitjet

Radio-Ahireti

Problemi me qentë endacak, AUV-i ka ndarë 700 mijë euro për trajtimin e tyre

Radio-Ahireti

Hoxhaj uron Gordon për pozitën në administratën Biden

Radio-Ahireti