miftaraj:-pervec-ckapjes,-kosova-ka-nevoje-per-nje-program-te-menaxhimit-te-frustrimit

Miftaraj: Përveç çkapjes, Kosova ka nevojë për një program të menaxhimit të frustrimit

Miftaraj, me anë të ‘Facebook’ -ut, ka thënë se këto dy fenomene kanë nevojë për trajtim institucional.

Postimi i plotë:

Perpos çkapjes se sistemit Kosova ka nevoje te menjehershme edhe per nje program per menaxhim te zemerimit dhe frustrimit.

Zemerimi dhe frustrimi i akumuluar me vite ka nevoje per trajtim institucional. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Pesë mësues dalin pozitiv me COVID-19, kalon në mësim online shkolla e njohur në Prishtinë

Radio-Ahireti

Katër të vdekur dhe 568 raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti

BE-ja e ndarë për idenë e “pasaportës së vaksinimit’

Radio-Ahireti

Turqia i kërkon BE-së liberalizimin e vizave

Radio-Ahireti

Putin nesër do të vaksinohet kundër Covid-19

Radio-Ahireti

Varrimi i Esat Krasniqit bëhet nesër në varrezat e qytetit të Prizrenit

Radio-Ahireti