milaim-zeka:-adem-jashari-ka-pi-birra,-s’ka-pase-kurrgje-t’bej-me-keta-muxhahadinat

Milaim Zeka: Adem Jashari ka pi birra, s’ka pasë kurrgjë t’bëj me këta muxhahadinat

Zeka në Pressing  tha se ka xhirime ku shihet Adem Jashari duke pirë birra dhe se ai nuk ka pasë fare të bëjë me ekstremistë e muxhahadina.

“Natën e Ramazanit u hap debat banal a ka agjëru a s’ka agjëru Adem Jashari, a e pranoi cigaren a se pranoi Adem Jashari. Merre me mend çfarë budallakish ka ky vend”, tha Zeka.

“Tash unë me ju thënë që e kam në xhirime Adem Jasharin t’u pi birra, Adem Jashari ka pi birra. S’ka pasë fare të bëjë me këta ekstremistët, Muxhahedinsat. Adem Jashari ka qenë shqiptar, Kristal shqiptar ka qenë”, shtoi Zeka.

TË ngjajshme

​Vijon numërimi i votave me kusht dhe personave me nevoja të veçanta, prin LVV

Radio-Ahireti

​Mbyllet orari zyrtar i procesit të votimit në Shqipëri

Radio-Ahireti

Ministrat e BE-së më 10 maj diskutojnë për Ballkanin, dialogu Kosovë – Serbi pritet të jetë një ndër pikat kryesore

Radio-Ahireti

Haradinaj: I tregova Kurtit se s’do të kem metodat tona të vjetra të opozitarizmit, sepse edhe unë jam plak

Radio-Ahireti

Sondazhi: Garë midis Konjufcës e Osmanit për t’i prirë listës nëse Kurtit s’i lejohet të kandidojë

Radio-Ahireti

Filloi regjistrimi i deputetëve të Legjislaturës së Tetë të Kuvendit

Radio-Ahireti