Image default

Milaim Zeka: Gjykata Speciale e di kush e urdhëroi vrasjen e Xhemajl Mustafës

“Unë për veten time dosjes të cilën e ka publiku Baton Haxhiu nuk i besoi ose 0.2 për qind. Asnjë pjese”, tha Zeka në emisionin DPT te Fidani.

“Gjykata Speciale tanimë e din me emër dhe mbiemër kush janë urdhërdhënësit për vrasjen e Xhemajl Mustafës, për vrasjen e Enver Malokut”, theksoi ai.

“Për mua dosjet s’janë të vërteta”, shtoi ai.

TË ngjajshme

Një nënë nga Prishtina shkon ta marrë fëmijën në shkollë, dy sirianë ia vjedhin telefonin nga xhepi

Radio-Ahireti

Konjufca: Jam i bindur që me votat e diasporës VV e kalon 50%

Radio-Ahireti

Abazoviç uron Kosovën për ditën e Pavarësisë, “tërbim mediatik” në Beograd

Radio-Ahireti

​Lajçak deklarohet për zgjedhjet në Kosovë: Qytetarët kanë bërë që zëri i tyre të dëgjohet

Radio-Ahireti

​16 ankesa në PZAP për ditën e zgjedhjeve

Radio-Ahireti

Miliona euro për zgjedhje të “panevojshme”

Radio-Ahireti