Image default

Ministria e Infrastrukturës në gjumë, qytetarët aksidentohen si pasojë e rrugës së papastruar nga bora

Reshjet e borës kanë vështirësuar qarkullimin në komunikacion.

Në foto shihet, një kombi dhe një veturë janë ndeshur me njëri tjetrin.

TË ngjajshme

Naim Tërnava operohet jashtë vendit, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Radio-Ahireti

Ja si po i kalon ditët Ivanka Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Radio-Ahireti

Ushtria në Mianmar shpërndan protestuesit kundër puçit

Radio-Ahireti

Murati: Kushtetuta e ndalon bashkimin me Shqipërinë, deklaratat e Kurtit janë populizëm

Radio-Ahireti

Arrestohet turku në Pejë, deklaroi rrejshëm se iu vodhën 1000 euro

Radio-Ahireti

​Austria konfirmon 1.727 raste të reja dhe 37 viktima nga COVID-19

Radio-Ahireti