mjekiqi:-ldk-ja-ka-rritje-per-5%-ne-sondazhe

Mjekiqi: LDK-ja ka rritje për 5% në sondazhe

Mjekiqi në Rubikon ka deklaruar se LDK-ja ka një rritje të votuesve sipas sondazheve të fundit që janë duke bërë.

“Ne nuk iu jemi frikësuar mbajtjes së zgjedhjeve se nuk mund të kemi vota. Sondazhet që jemi duke i realizuar janë duke e paraqitur më mirë LDK-në se sa në zgjedhjet e 14 shkurtit”.

“Sipas sondazheve kemi një rritje prej pesë përqind të votuesve, ne do të kemi një rritje në zgjedhjet tjera”, ka thënë Mjekiqi.

TË ngjajshme

Osmani s’e përmend fare UÇK-në në shkrimin për Betejën e Koshares, kritikohet ashpër nga komentuesit

Radio-Ahireti

Kryekuvendari i ri mund të ketë gjashtë muaj mandat si ushtrues detyre i presidentit

Radio-Ahireti

​Një vit pandemi, humben 50 mijë vende të punës dhe bie cilësia në arsim

Radio-Ahireti

Edhe një javë kohë për të tërhequr 10% të rimëkëmbjes nga Trusti

Radio-Ahireti

Bashkëshortja e Agim Ramadanit: Pa ty asgjë nuk është siç ishte më parë

Radio-Ahireti

29 vjeçari nga Lipjani vdes si pasojë e COVID-19

Radio-Ahireti