Image default

Mot i ftohtë në Shqipëri, temperaturat pritet të shkojnë në minus 12 gradë

Gjatë së dielës temperaturat do të lëvizin, ku në zona malore temperaturat minimale pritet të shkojnë në -12 gradë Celsius, ndërsa ato maksimalet në -3 gradë.

Në zona të ulëta pritet të shkojnë deri në -4 gradë Celsius.

Era do të fryjë në drejtim verilindor./TCH/

TË ngjajshme

Merkel: Ne jemi në valën e tretë, duke zbutur me kujdes masat

Radio-Ahireti

Haziri thotë se është kandidat për kryetar të LDK-së, por kushdo që zgjidhet e ka mbështetjen e tij

Radio-Ahireti

Eksperti amerikan: Me Joe Biden president është e mundur gjetja e një zgjidhjeje për dialogun Kosovë-Serbi

Radio-Ahireti

“Jerusalemi real i Kosovës dhe shqiptarëve është Mitrovica”

Radio-Ahireti

Një laborator francez merr përsipër prodhimin e vaksinës së Pfizer-BioNTech

Radio-Ahireti

Paralajmërimet për rritje të rasteve me COVID-19, mbi 1000 u regjistruan vetëm për 3 ditë

Radio-Ahireti