mot-me-diell,-temperaturat-deri-ne-17-grade

Mot me diell, temperaturat deri në 17 gradë

Në mëngjes vende-vende parashihet të ketë mjegull të radiacionit, ndërsa në viset e larta parashihen ngrica të dobëta.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga verilindja.

Kushtet biometeorologjike në viset e ulëta nuk parashihen të jenë të mira për shkak të presionit të lartë dhe ndotësve të ajrit të cilët do të mbesin në shtresa të ulëta të Troposferës.

TË ngjajshme

Për çdo lindje, nënat në Rahovec do të përkrahen me nga 200 euro

Radio-Ahireti

Gjashtë të vdekur dhe 372 raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti

Gjykata urdhëron burrin të paguaj ish-gruan 7 mijë dollarë për punët shtëpiake që ka bërë

Radio-Ahireti

Beogradi i vazhdon kërcënimet ndaj pjesëtarëve serbë të FSK-së

Radio-Ahireti

11 arsye pse diaspora duhet ta votoj Bekim Brestovcin

Radio-Ahireti

Baton Haxhiu: Albin Kurti e ka paramenduar vilën e tij ende pa hyrë në të!

Radio-Ahireti