Mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell.

Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes. /Telegrafi/

TË ngjajshme

Fillon vaksinimi i stafit shëndetësor në Infektivë

Radio-Ahireti

Kurti: Ose mbi 80 vota në kuti për Vjosa Osmanin, ose mbi 500 mijë vota në kuti për Vetëvendosjen

Radio-Ahireti

KQZ: Rreth 65 mijë persona nga diaspora kanë aplikuar për zgjedhjet e 14 shkurtit

Radio-Ahireti

Ushtria e Mianmarit arreston lideren Aung San Suu Kyi dhe merr pushtetin

Radio-Ahireti

35 viktima dhe 890 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

Radio-Ahireti

Rezultatet përfundimtare, Vetëvendosje merr 49.95%

Radio-Ahireti