ne-prishtine-arrestohet-nje-rus-me-shtetesi-gjermane

Në Prishtinë arrestohet një rus me shtetësi gjermane

Në raportin ditor, policia njoftoi se “është arrestuar i dyshuari mashkull Rus me shtetësi Gjermane  për shkak se ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari  kishte refuzuar të dal nga hoteli i cili kishte qenë i akomoduar dhe nuk e kishte bërë pagesën”.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Policia tha se rasti vazhdon të hetohet. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

​Pahor për non paper: Nuk pajtohem për ndryshimin e kufijve

Radio-Ahireti

22 të vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore gjatë 24 orëve të fundit

Radio-Ahireti

Ish-gjyqtari i EULEX-it për skandalin e Lajçakut: BE nuk e njeh Republikën e Kosovës

Radio-Ahireti

Hoxhaj dhe Tahiri: Në 100 ditëshin e parë do të iniciojmë themelimin e Gjykatës Komerciale

Radio-Ahireti

Bartës i “7 mëkateve të Biblës”: kjo është përgjigja e Metës për Nanon

Radio-Ahireti

Mbi 7 mijë raste të reja dhe 60 vdekje nga COVID-19 në Suedi

Radio-Ahireti