ngriten-temperaturat,-ky-eshte-moti-per-neser-e-pasneser-ne-kosove

Ngriten temperaturat, ky është moti për nesër e pasnesër në Kosovë

Nesër dhe në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesëshme, më të përqendruara rreth maleve.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-4 m/s. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Nis me vonesë seanca ndaj Salih Mustafës në Gjykatën Speciale

Radio-Ahireti

Dikush i vë zjarrin me mëngjes kontejnerëve në lagjen ‘Dodona’, ndot gjithë ambientin

Radio-Ahireti

BE: Vendimi i Kosovës për ta hapur ambasadën në Jerusalem për keqardhje

Radio-Ahireti

Krusha e Madhe në këmbë për Hoxhajn, djalin e nipin e Ukshin Hotit

Radio-Ahireti

​Zakharova: Shtetet e Bashkuara janë në listën e Rusisë të vendeve armike

Radio-Ahireti

Krimi mbi familjen Vuniqi që s’u zbardh asnjëherë

Radio-Ahireti