Një grua humb jetën pasi që u godit nga një dru në Strugë

Një grua 57-vjeçare nga fshati Oktis i Strugës tek vendi i quajtur Mezerishte ka humbur jetën pasi që është goditur nga një dru.

Gruaja është dërguar në spitalin “Shën Erzamo”.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet policore të Strugës, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi është dorëzuar për autopsi./Telegrafi

TË ngjajshme

“Ec ma ndryshe”: Komunat e Kosovës janë ballafaquar relativisht mirë me pandeminë COVID-19

Radio-Ahireti

Kurti s’ka kufizime të jetë kryeministër

Radio-Ahireti

Propozohet pushim pranveror për të gjitha shkollat, nesër merret vendimi

Radio-Ahireti

Vazhdojnë patrullimet policore, inspektohen lokale afariste dhe qendra tregtare

Radio-Ahireti

Gërvalla në OKB: Serbia të përballet me krimet e veta në Kosovë, pastaj mund të flasim për dialog

Radio-Ahireti

Shkëputet masë gjigante e akullit në Antarktidë

Radio-Ahireti