nje-polic-plagos-dy-qytetare-ne-dragash

Një polic plagos dy qytetarë në Dragash

Një zyrtar policor ka plagosur dy qytetarë në Dragash.

Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Zyrtari policor i cili ka qenë jashtë orarit të punës pas një mosmarrëveshje ka plagosur dy qytetarë. Rasti ka ndodhur rreth orës 16:00”, tha ai.

Rasti është duke u hetuar.

The post Një polic plagos dy qytetarë në Dragash appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

FSK vazhdon operacionin e kërkimit të qytetarit që dyshohet se është hedhur nga “Ura e Fshejt”

Radio-Ahireti

Bëhet i ditur numri i viktimave në 24 orët e fundit dhe rastet e reja me Covid-19

Radio-Ahireti

Dëmtohet xhamia e Namazgjahut, reagon Haskuka

Radio-Ahireti

Moscertifikimi i disa deputetëve, VV dhe AAK dorëzojnë ankesë në Gjykatën Supreme

Radio-Ahireti

Dokumente të reja për lidhjen e princit saudit në vrasjen e Khashoggit

Radio-Ahireti

Shefi i UNICEF-it në Kosovë: Sonte vijnë shiringat që do përdoren për vaksinat anti-COVID

Radio-Ahireti