njesia-speciale-zbarkon-edhe-ne-oborrin-e-komunes-se-istogut,-konfiskohet-nje-makine

Njësia Speciale zbarkon edhe në oborrin e komunës së Istogut, konfiskohet një makinë

Përveç në Prishtinë, Njësia Speciale po zhvillon një operacion edhe në Istog.

Sipas disa pamjeve të publikuara nga mediat lokale atje, shihet se Specialët kanë shkuar tanimë në objektin e komunës, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet nëse aty ka ndonjë të arrestuar.

Përveç bastisjeve, në video shihet se Policia konfiskon edhe një veturë.

Lajmi.net do iu mbajë të informuar në kohë reale për zhvillimet e fundit.

The post Njësia Speciale zbarkon edhe në oborrin e komunës së Istogut, konfiskohet një makinë appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Betohen deputetët e rinj të Kuvendit, dhe ata që munguan në seancën konstituive

Radio-Ahireti

Vetëvendosje synon ta formojë e vetme Qeverinë, presin numërimin e votave me kusht dhe atyre nga diaspora

Radio-Ahireti

Maqedoni e Veriut, 476 raste të reja dhe 9 viktima nga COVID-19

Radio-Ahireti

KFOR-i Turk donacion me karroca për Qendrën e kujdesit për fëmijë me nevoja të veçanta në Shtime

Radio-Ahireti

“Qëlluan me armë zjarri”, forcat e sigurisë në Minamar përplasen me protestuesit.

Radio-Ahireti

KQZ vazhdon procesin e verifikimit të aplikuesve nga jashtë Kosovës

Radio-Ahireti