nuk-i-dheze-haki-abazit:-analistet-thone-se-nuk-eshte-aq-i-rendesishem-dhe-s’ia-komentojne-statusin

Nuk i dhezë Haki Abazit: Analistët thonë se nuk është aq i rëndësishëm dhe s’ia komentojnë statusin

Mirëpo analisti Rrahman Pacarizi, thotë se kjo është një deklaratë e kotë, për të cilat sipas tij ‘shquhet’ z.Abazi.

TË ngjajshme

Pesëshja më e votuar e PDK-së

Radio-Ahireti

Deputeti i VV-së pjesëmarrës në marshin ku në kor u brohorit kundër Izraelit

Radio-Ahireti

Virgjëreshat kërcenin para tij, mijëra adhuruese të zhveshura në funeralin e mbretit

Radio-Ahireti

Krasniqi: Asnjë pikë nuk na bashkon me Albin Kurtin dhe Vetëvendosjen

Radio-Ahireti

KQZ e certifikoi listën e VV-së pa të, Kurti insiston se është bartës i listës

Radio-Ahireti

Nëse e shihni këtë person lajmërojeni menjëherë policinë

Radio-Ahireti