Image default

“Nuk të lë me rrejt” – përplasen Gjinovci dhe Syla në Pressing

Gazetari Valon Syla thotë se për 10 vjet me radhë Drenica është sharë nëpër rrjete sociale nga Vetëvendosje.

“Janë bërë gati se 10 vjet ku Drenica shahet nëpër rrjetet sociale në mënyrën më të rëndë nga profile false të realizuara nga VV”, thotë Syla në Pressing.

“Po në këtë studio Rroni vetë e ka cekë se ata që e votojnë Thaçin nuk janë normal…pastaj ka kërkuar falje. Pastaj Lulja por ka kërkuar falje”, shpjegoi Syla.

‘S’e lo me rrejt në hesap temin”, iu kthye Gjinovci.

“Katër emisione rend e kam sqaruar këtë çështje dhe nuk po du më me diskutu”, tha Gjinovci/

‘Mos më thuaj po rren”, thotë Syla derisa Gjinovci i kthehet me “Po rren”.

“Qysh mundesh me thënë po rren, e qesim videon qitash”, shtoi Syla.

TË ngjajshme

Në Itali, 541 viktima të reja nga COVID-19

Radio-Ahireti

S’ka arsye për t’u shqetësuar për përdorimin e AstraZeneca edhe te të moshuarit, thotë profesori i Oxfordit

Radio-Ahireti

Numërohen 100 për qind të votave: VV 47.85%, PDK 17.41%, LDK 13.08%

Radio-Ahireti

Në një qendër votimi në Podujevë, qytetarët që u ka skaduar vlefshmëria e letërnjoftimit, përfshirë ata që kanë dëshmi se kanë aplikuar për letërnjoftim të ri nuk lejohen të votojnë

Radio-Ahireti

Dëmtohet xhamia e Namazgjahut, reagon Haskuka

Radio-Ahireti

Gjashtë të vdekur dhe 287 raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti