Image default

Nuk u eci fati me pragun zgjedhor, Zafir Berisha reagon me një citat të profetit Muhamed

Por është zyrtari i kësaj partie, Zafir Berisha që ka reaguar pas disa ditësh lidhur me këtë situatë.

Berisha ka publikuar një citat të profetit Muhamed, derisa nuk dihet se kujt saktësisht iu referua.

Me mesazh të koduar Zafir Berisha duket se porositi qytetarët se do të vijnë vite mashtrimi./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Zëri i Amerikës: Tensione të larta ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit pas arrestimeve në Kosovë

Radio-Ahireti

Murati: Kushtetuta e ndalon bashkimin me Shqipërinë, deklaratat e Kurtit janë populizëm

Radio-Ahireti

Aksident i rëndë në rrugën Fushë Krujë-Laç, një i vdekur dhe 2 të lënduar

Radio-Ahireti

Ish-ministri i shëndetësisë: Numri i të infektuarve me COVID-19 s’do të rritet, shumë qytetarë e kanë kaluar

Radio-Ahireti

“Në VV ka ish-terrorist, ish-ekstremist, ish-PDK” – Arben Gashi godet partinë e Kurtit

Radio-Ahireti

Arrestohen dy persona për grabitjen e para tri dite në Prishtinë

Radio-Ahireti