numerohen-mbi-15%-te-votave-ne-prizren,-kjo-parti-po-prin-bindshem

Numërohen mbi 15% të votave në Prizren, kjo parti po prin bindshëm

Aty VV po prin bindshëm me 40.92%, teksa parti e dytë është PDK me 17.33%, shkruan lajmi.net.

LDK në këtë parti ka marrë 10.28. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Gjendjet i vdekur një person në Gjilan

Radio-Ahireti

Kurti bisedon me ish-kryeministrin britanik, Gordon Brown

Radio-Ahireti

Sulmohet autobusi i kosovarëve në Mal të Zi

Radio-Ahireti

Dënimi i Pal Lekajt për korrupsion dhe të tjerëve, gjykata nuk ia fali besimin dy ekspertizave financiare

Radio-Ahireti

Spahiu: Haradinaj i ka gjasat më të mëdha nga të gjithë të bëhet president

Radio-Ahireti

Behramaj: Thaçi është gjithçka që Kurti do donte të ishte, por nuk mundet

Radio-Ahireti