Image default

Osmani: Ora e fundit për të përcaktuar fatin e vendit tonë

Osmani tha se është ora e fundit për ta përcaktuar fatin e vendit, transmeton lajmi.net.

“Ora e fundit për ta përcaktuar fatin e vendit tonë. Votoni!”, shkroi Osmani.

Duhet përkujtuar që Osmani dhe disa bashkëpunëtorë të saj janë në një listë të përbashkët me Lëvizjen Vetëvendosje, në zgjedhjet të cilat po zhvillohen sot.

Pas largimit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Osmani bëri të ditur se do të kandidoj në këto zgjedhje, por që vonë e konfirmoi bashkëpunimin me VV-në e Albin Kurtit./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Tahiri: Kurti e Osmani u larguan nga veriu në formën më të padinjitetshme

Radio-Ahireti

Reshjet e fundit rëndojnë situatën, Hoti thotë se situata është duke u menaxhuar nga mekanizmat lokal

Radio-Ahireti

Pacolli: Kurtit ia votova qeverinë pa kushte, ai mu hakmor

Radio-Ahireti

Edhe në Obiliq numërohen të gjitha votat, LVV fiton zgjedhjet edhe në këtë komunë

Radio-Ahireti

“Babai i madh po ju vëzhgon”, PSD me aksion të radhës kundër Kurtit

Radio-Ahireti

Kurti planifikon të zbatojë propozimin e një profesori nga Harvardi për arsimin në Kosovë

Radio-Ahireti