osmani:-ora-e-fundit-per-te-percaktuar-fatin-e-vendit-tone

Osmani: Ora e fundit për të përcaktuar fatin e vendit tonë

Osmani tha se është ora e fundit për ta përcaktuar fatin e vendit, transmeton lajmi.net.

“Ora e fundit për ta përcaktuar fatin e vendit tonë. Votoni!”, shkroi Osmani.

Duhet përkujtuar që Osmani dhe disa bashkëpunëtorë të saj janë në një listë të përbashkët me Lëvizjen Vetëvendosje, në zgjedhjet të cilat po zhvillohen sot.

Pas largimit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Osmani bëri të ditur se do të kandidoj në këto zgjedhje, por që vonë e konfirmoi bashkëpunimin me VV-në e Albin Kurtit./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Kosnett uron Kosovën për zgjedhjet: Shpresojmë të punojmë me Qeverinë e re

Radio-Ahireti

Petkoviq sërish viziton Kosovën

Radio-Ahireti

698 raste të reja dhe 12 humbje jete nga koronavirusi në Shqipëri

Radio-Ahireti

10 të vdekur brenda një muaji nga aksidentet në trafik

Radio-Ahireti

Pallaska: Vetëvendosje e pa konkurrencë në rajon për propagandë

Radio-Ahireti

Për dy muaj tre persona vdiqën në vendin e punës, 9 të tjerë janë lënduar

Radio-Ahireti