Image default

Osmani si Kurti, i quan zgjedhjet referendum: Krejt dhe drejt për 127

Me këtë rast, Lëvizja Vetëvendosje në fletëvotime do të jetë e përfaqësuar me numër 127.

Pas kësaj ka reaguar Vjosa Osmani,e cila me disa bashkëpunëtorë të tjerë do të jenë pjesë kandiduese e listës së Vetëvendosjes në këto zgjedhje.

Osmani i quajti këto zgjedhje referendum, ashtu siç para disa ditësh deklaroi edhe i pari i VV-së, Albin Kurti, i cili tha se nuk janë zgjedhje, por është referendum, transmeton lajmi.net.

Postimi i plotë:

#KrejtdheDrejt për 127.

#REFERENDUM

TË ngjajshme

​Britania shikon mundësinë e mos përdorimit të maskave në ndërtesat publike gjatë verës

Radio-Ahireti

Zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani me 250 mijë vota deri tani

Radio-Ahireti

Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq

Radio-Ahireti

Mesazhi emocionues i infermieres, tregon pse do ta votojë Enver Hoxhajn për kryeministër

Radio-Ahireti

A do të ketë kuorum për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente?

Radio-Ahireti

Ideologu i VV-së fyen rëndë mediat

Radio-Ahireti