pacolli-i-thote-vjosa-osmanit-se-do-t’i-qendroje-pas

Pacolli i thotë Vjosa Osmanit se do t’i qëndrojë pas

Ai u shpreh i lumtur që ishte në gjendje të kontribuoj sot në votimin e Presidentit të Kosovës.

Po ashtu, Pacolli tha se nuk është i mbushur me urrejtje apo hakmarrje.

“Unë gjithmonë do të respektoj vullnetin e qytetarëve! Unë do të qëndroj pas teje, Urime Zonja Presidente!“, shkroi ai.

Postimi i plotë:

Jam i lumtur që isha në gjendje të kontribuoj sot në votimin e Presidentit të ardhshëm të Kosovës. Unë nuk jam një njeri i mbushur me urrejtje apo hakmarrje. Unë jam dhe mbetem konstruktiv dhe i hapur. Unë gjithmonë do të respektoj vullnetin e qytetarëve! Unë do të qëndroj pas teje, Urime Zonja Presidente!

 

TË ngjajshme

Lenjani tregon sa zgjasin efektet e vaksinës anti-Covid

Radio-Ahireti

Një vit me COVID-19, Osmani: Shumë gjëra mund të bëheshin ndryshe

Radio-Ahireti

Borrell: Përshkallëzimi i dhunës në Lindjen e Mesme duhet të ndalet

Radio-Ahireti

Limaj: Duhet të presim edhe 24 orë për të parë listën e Nismës Socialdemokrate

Radio-Ahireti

U.d. i drejtorit të Klinikës Infektive: 83% e njerëzve mund të riinfektohen me Covid-19 pas 6 muajve

Radio-Ahireti

Operacioni ‘Stuhia’: Kërkohet paraburgim për katër të dyshuar

Radio-Ahireti