Image default

Pacolli: Parimi i Kurtit është që me gjak dhe fyerje të arrihet qeverisja

“Njerëzit e dhunës, njerëzit që gënjejnë, nuk i dua. Nuk e dua ambientin ku janë ata njerëz”, ka thënë Pacolli.

Ai ka thënë se nuk është asgjë e re dhuna dhe problemet që janë shkaktuar aty.

“Unë çdo ditë ballafaqohem me sharje e fyerje nga më të këqijat. Marrë fyerje me gjuhën e poshtër që e mbështetë Albin Kurti. Ajo nuk i bën nder as Albin Kurtit. Parim i tyre është se vetëm me gjak arrihet qeverijes, me fyerje me sharje arrihet deri në qeverisje. Në komente shoh sharje dhe fyerje më të poshtrat. Besomni, janë të frikshme ndonjëherë ato që i lexoj”, ka thënë Pacolli në RTK.

Tutje Pacolli ka thënë se ai nuk ka armiq dhe se ia zgjat dorën secilit.

 

TË ngjajshme

Gjykata merr vendim për të dyshuarit që rrëmbyen dy shtetasit e Maqedonisë

Radio-Ahireti

Konjufca thotë se qeveria Kurti do ta rishqyrtojë marrëveshjen e 4 shtatorit në Shtëpinë e Bardhë

Radio-Ahireti

Festë pas njohjes së Kosovës nga Izraeli, Hoti cakërron gotat me këshilltarin e Osmanit

Radio-Ahireti

Latifi rikthen deklaratën e Konjufcës për BE-në pas skandalit të Lajçakut me hartën e Kosovës

Radio-Ahireti

Prokuroria nis hetimet për sulmin ndaj gazetarit Visar Duriqi

Radio-Ahireti

Pandemia dhe zgjedhjet shtyjnë regjistrimin e popullsisë

Radio-Ahireti