pas-greqise,-termet-edhe-ne-shqiperi

Pas Greqisë, tërmet edhe në Shqipëri

Magnituda ishte 3.4 e shkallës Rihter, thellësia 34 km. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Durrës, Tiranë dhe Shijak.

Pak më parë ka rënë dhe një tërmet në Greqi. Sipas aplikacionit të tërmeteve bëhet me dije se një tërmet 6.9 ballë ka goditur qytetin e Larisës paraditen e kësaj të mërkure.

TË ngjajshme

Haziri flet për ministrat e Qeverisë Kurti, këto dy figura i duken premtuese

Radio-Ahireti

Kush është Shqipe Mjekiqi, nënkryetarja e re e LDK-së?

Radio-Ahireti

Acari në Gjermani, kosovari lëshon hotelet e tij për të pastrehët

Radio-Ahireti

AstraZeneca u konfirmua e sigurt, reagon Edi Rama

Radio-Ahireti

Haradinaj: U detyrova me i çu mesazh Kurtit edhe me i thanë “a po rrin rehat?”

Radio-Ahireti

Korab Sejdiu thotë se ishte i pranishëm në protestën e 10 shkurtit të 2007, tregon në detaje se çfarë përjetoi

Radio-Ahireti