pas-tre-javesh-ne-intubim,-22-vjecarja-nga-korca-nderron-jete-nga-covid-19

Pas tre javësh në intubim, 22 vjeçarja nga Korça ndërron jetë nga Covid-19

Një 22 vjeçare nga qyteti i Korçës ka humbur jetën nga koronavirusit pas tre javësh në intubim.

Sidorela Koça, për shkak të gjendjes së saj shëndetësore ka lindur me operacion foshnjën e saj, në momentin që ajo ka qenë e intubuar.

Koça ka ndërruar jetë në spitalin Covid 2.

The post Pas tre javësh në intubim, 22 vjeçarja nga Korça ndërron jetë nga Covid-19 appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Xhamitë franceze kanë frikë se politika e therjes së shpendëve do të pengojë praktikën hallall

Radio-Ahireti

Kapet marokieni, bossi i drogës

Radio-Ahireti

Konjufca pranon zyrtarisht detyrën e kryetarit të Kuvendit si dhe u.d të presidentit

Radio-Ahireti

Goditja e Kinës ndaj Muslimanëve zgjerohet në Ishullin Hainan

Radio-Ahireti

VV: KQZ-ja ka kaluar në rrafshin e kryerjes së veprave penale

Radio-Ahireti

Greqi, reagime ndaj kryepeshkopit Ieronimos i cili ofendoi muslimanët

Radio-Ahireti