Image default

Pas zgjedhjeve, Kosnett shkon në zyrën e Kurtit

Ambasadori amerikan Philip Kosnett pas zgjedhjeve të 14 shkurtit, ka shkuar sot në zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje.

Kosnett ka mbajtur takim me liderin e këtij subjekti, Albin Kurti.

Telegrafi mëson se së shpejti do të ketë një komunikatë për media lidhur me atë se çfarë kanë diskutuar në takim.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, mbrëmë ka përfunduar procesimin e votave në ueb faqen e tyre, ku LVV është e para me 47,85% apo 378,550 vota.

The post Pas zgjedhjeve, Kosnett shkon në zyrën e Kurtit appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Hoxhaj: Sot qytetarët janë para dy opsioneve, të rimëkëmbjes ekonomike apo të mjegullës dhe izolimit

Radio-Ahireti

Nis stërvitja ushtarake “Atatürk” midis Turqisë dhe Pakistanit

Radio-Ahireti

Aeroporti ‘Adem Jashari’: Nisja e fluturimeve nuk varet nga ne, por nga Qeveria

Radio-Ahireti

Përmbytjet përfshijnë kampin e refugjatëve në Afrin të Sirisë

Radio-Ahireti

Osmani: Qytetarët e kanë ndërtuar rrugën tonë përpara, nga e cila nuk do të devijojmë në asnjë moment e në asnjë rrethanë

Radio-Ahireti

Në qershor pranohen pacientët në Spitalin e ri të Kirurgjisë Pediatrik, investim i Emirateve të Bashkuara Arabe

Radio-Ahireti