perkrahesi-i-vv-se-qe-perplasi-qenin-me-veture-del-me-video-tjeter,-i-quan-“zagare”-mbeshtetesit-e-pdk-se

Përkrahësi i VV-së që përplasi qenin me veturë del me video tjetër, i quan “zagarë” mbështetësit e PDK-së

E pasi ajo video u bë virale e u kritikua shumë, personi në fjalë ka bërë edhe një video tjetër ku ka shpërthyer në ofendime, shkruan lajmi.net.

Ai i ka quajtur mbështetësit e PDK-së me termin “zagarë” dhe ka thënë se qeni që e ka përplasur me veturë ka qenë “i PDK-së”.

Më poshtë mund ta shihni videon: 

TË ngjajshme

Ministrja Haradinaj-Stublla uron popullin e Shtetin e Kuvajtit për Ditën Kombëtare

Radio-Ahireti

Serbia do të prodhojë vaksinën ruse, Vuçiç: Do të plotësojmë nevojat tona, do të ndihmojmë edhe fqinjët

Radio-Ahireti

Haradinaj: Nuk është në rregull që Kurti të mos kandidojë për deputet

Radio-Ahireti

Ministri merr pjesë në varrimin e Albert Krasniqit

Radio-Ahireti

SHBA, numër rekord viktimash nga COVID-19 në 24 orë

Radio-Ahireti

Ish-ushtari i UÇK-së në tubimin e VV-së: Krenar që jam pjesë e PDK-së, ju mos na tregoni për luftën

Radio-Ahireti