pese-te-lenduar-ne-aksident-trafiku-ne-magjistralen-ferizaj-–-kacanik

Pesë të lënduar në aksident trafiku në magjistralen Ferizaj – Kaçanik

Kështu tha për media Bajram Krasniqi, zëdhënës i Policisë së Kosovës.

Krasniqi tha se në aksident ishin të përfshirë dy vetura.

Ai shtoi me rastin është marrë Drejtoria Rajonale e Ferizajt.

“Në ora 18:08, policia është njoftuar për një aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Kaçanik (Fshati i Vjetër). Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe si pasojë e aksidentit pesë persona kanë pësuar lëndime. Njësia policore e trafikut e Drejtorisë Rajonale të Ferizajit është marrë me aksidentin”.

TË ngjajshme

Transportuesit kërkojnë plotësimin e kërkesave, dhjetëra autobusë i afrohen qeverisë

Radio-Ahireti

Arrestohen 8 zyrtarë policorë, dyshohen për disa vepra penale

Radio-Ahireti

Lajm i mirë: Moderna efektive edhe pas gjashtë muajsh

Radio-Ahireti

Ironizon Haxhiu: Privilegj për Kurtin të gjuhet me vezë të Drenicës

Radio-Ahireti

Hoti nga Shtërpca: Refuzoni propagandën, bëhuni pjesë e projektit për zhvillim dhe punësim 

Radio-Ahireti

Krasniqi: Asnjë pikë nuk na bashkon me Albin Kurtin dhe Vetëvendosjen

Radio-Ahireti