policia-ne-terren-per-zbatimin-e-masave-anticovid-19

Policia në terren për zbatimin e masave antiCOVID-19

Zyrtarët e Policisë së Kosovës, diku vetëm e diku me zyrtarë nga institucionet përkatëse, kanë vazhduar punën në teren në zbatim të vendimeve të institucioneve dhe ligjit Anti Covid-19.

Policia, duke postuar edhe disa fotografi thotë se është në krye të realizimit të detyrave e obligimeve që ka karshi ruajtjes së rendit dhe qetësisë publike dhe jetës së qytetarëve.

 

TË ngjajshme

Gjenden mbetje mortore në Gjakovë, trupi i personit ishte me veshje ushtarake dhe emblemë të UÇK-së

Radio-Ahireti

Një grua e vrarë, dhjetëra të plagosur – Pamje nga sulmi me 130 raketa mbi Izraelin nga Hamasi

Radio-Ahireti

Eurostat: Veriu i Shqipërisë, rajoni më i varfër i Europës

Radio-Ahireti

Në Kosovë, nga viti 2013 janë dënuar me burgim të përjetshëm shtatë persona

Radio-Ahireti

Gjykata Speciale cakton seancën e radhës për Salih Mustafën

Radio-Ahireti

Emocionuese: Ish-ushtari i UÇK-së nga Shqipëria takon pas 21 vitesh komandantin që e dinte për të vdekur

Radio-Ahireti