policia-publikon-fotografine-e-nje-shperndaresi-te-droges-nga-peja

Policia publikon fotografinë e një shpërndarësi të drogës nga Peja

Personi i kërkuar është:

AGRAN (Murat) KRASNIQI i lindur me 08.12.1991 nё Pёjё.

I denuari është i kërkuar për veprёn penale:

“Blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikeve, substancave psikotrope apo analoge”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, çdo të Premte do të publikojë nga një ose më shumë persona në kërkim, për të cilët kërkohet ndihma e qytetarëve me qellim, sjelljen e tyre para drejtësisë.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

– 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

– 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë – E-mail adresa: info@kosovopolice.com. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Merkel: Ne jemi në valën e tretë, duke zbutur me kujdes masat

Radio-Ahireti

Konjufca thotë se qeveria Kurti do ta rishqyrtojë marrëveshjen e 4 shtatorit në Shtëpinë e Bardhë

Radio-Ahireti

Hoti: Merrni shembull Prizrenin dhe Podujevën si qeverisin këta më shirita të kuq

Radio-Ahireti

S’ka zgjedhje të presidentit, mbyllet seanca e Kuvendit të Kosovës

Radio-Ahireti

Sa rrezikohet Kosova nga tërmetet?

Radio-Ahireti

Filloi regjistrimi i deputetëve të Legjislaturës së Tetë të Kuvendit

Radio-Ahireti