policia-shqipton-402-gjoba-per-mos-respektim-te-masave-anti-covid

Policia shqipton 402 gjoba për mos respektim të masave anti-Covid

Gjatë të enjtes policia ka shqiptuar 402 tiketa në bazë të Ligjit Covid-19.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar edhe 1270 tiketa të trafikut.

Janë raportuar gjithashtu edhe 19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 35 me dëme materiale./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Donika Gërvalla flet për herë të parë për përfshirjen në listën zgjedhore të VV-së

Radio-Ahireti

Izraeli thotë se ‘vlerësimi fillestar’ është që Irani është fajtor për eksplodimin në anijen e tyre

Radio-Ahireti

Kërcënoi me vrasje një femër në Prishtinë, arrestohet një person

Radio-Ahireti

A mund t’i përballojë Kosova politikisht dhe ekonomikisht një palë zgjedhje të reja?

Radio-Ahireti

Punime të domosdoshme në siguri të sistemit, KEDS paralajmëron ndërprerje të rrymës

Radio-Ahireti

​Lumezi për vdekjen e prokurorit Krasniqi: Humbje e madhe për sistemin prokurorial

Radio-Ahireti