Image default

Presidenti Erdoğan merr dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan mori dozën e dytë të vaksinës kundër koronavirusit të ri (COVID-19), transmeton Anadolu Agency (AA).

Në një postim nga llogaria e medias sociale, Erdoğan deklaroi: “Mora dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19. Shpresojmë që brenda një kohe më të shpejtë të vaksinojmë të gjithë qytetarët tanë”.

The post Presidenti Erdoğan merr dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19 appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Vaksinat COVAX kundër COVID-19, pritet të arrijnë në Kosovë në javën e parë të muajit mars

Radio-Ahireti

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

Radio-Ahireti

Këtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni me 14 shkurt

Radio-Ahireti

Erdhi për të votuar nga Shkupi, vdes brenda qendrës së votimit në Kaçanik

Radio-Ahireti

Shkeljet gjatë fushatës zgjedhore, PZAP shqipton gjoba për LDK-në, PDK-në dhe AAK-në

Radio-Ahireti

Trembëdhjetë vjet nga propozimi i Planit të Ahtisarit për pavarësinë e Kosovës

Radio-Ahireti