Image default

Prokuroria në Gjilan jep detaje për rastin e policit i cili dyshohet se bëri vetëvrasje

“Me urdhër të prokurorit trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion, në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë”, ka theksuar ajo.

E për policin i cili dyshohet se ka bërë vetëvrasje ka raportuar Syri, emri i tij të cilit thuhet se është Reshat Hoda, i lindur me 1 dhjetor 1968.

Derisa për motivet e një akti të tillë ende nuk dihen.

TË ngjajshme

Prishje e kabllos nëntokësore, pa rrymë një lagje në Prishtinë

Radio-Ahireti

Zgjedhjet parlamentare 2010 – 2019: Çdo vit me rritje të pjesëmarrjes së qytetarëve në votime

Radio-Ahireti

Hungari: Sinopharm dhe Sputnik në vend të planit të vaksinimit të BE

Radio-Ahireti

Merkel dhe Erdogan bisedojnë për krizën në Mesdhe

Radio-Ahireti

Pavarësisht situatës alarmante me COVID-19, plotësohet kërkesa e studentëve të UP-së për mësim fizik

Radio-Ahireti

Behramaj thotë se Kurti s’ka njerëz as për t’ia shkruar një status: Ndoshta edhe ka, por nuk iu beson

Radio-Ahireti